Doprava a platba

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE OD 200 EUR

Neplatí pre postieľky, komody, stoličky, regály, prebaľovacie pulty, ohrádky a vaničky.

 

DOPRAVA PRI NÁKUPE DO 199,99 EUR
 

DPD - balíková služba (Slovensko) ... 7,37 EUR
V prípade objednávky objemnejšieho nábytku môže byť účtovaný príplatok za každý ďalší balík. Výslednú cenu dopravy nájdete v košíku - sekcia DOPRAVA.


Odoslanie zásielky prepravnou spoločnosťou DPD po Slovenské republice s dodaním do 48 hodín od odoslania zásielky. Štandardné doručenie prebieha v pracovné dni od 9 - 18 hod. Pri odoslaní zásielky budete informovaní e-mailom a prvé SMS (číslo zásielky, vyššie dobierky, odkaz na sledovanie zásielky) a v deň doručenia druhú SMS (časové rozmedzie doručenia zásielky, kontakt na kuriéra ).
 ZPÔSOB PLATBY

1) Platobná karta (platba vopred) ... ZADARMO

Pohodlný, bezpečný a stále viac obľúbený spôsob platby za tovar. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu systému ComGate, kde po zadaní čísla vašej karty, dátum platnosti karty a kontrolného kódu CVV2 (všetky údaje sú na karte uvedené) dokončíte svoju objednávku.

Přijímáme karty těchto platebních asociací:


Pozn. Karta musí umožňovať platby na internete (možno jednoducho overiť u svojej banky).


2) Online prevod na účet (platba vopred) ... ZADARMO

Zaplaťte pohodlne zo známeho prostredia vášho internetového bankovníctva. Systém platobnej brány ComGate vás presmeruje do známeho prostredia internetového bankovníctva Vašej banky, kde iba potvrdíte sumu už predvyplneného platobného príkazu.


Pozn. Použitie online platby je podmienené aktívnym prístupom do internetového bankovníctva Vašej banky.